Holdoversigt for skolesejlads

Oversigt over dage, hold og instruktør samt i hvilke både for 2018 kommer her

Holdene i 2017 var:
Mandag
Ny elevhold 2017 underviser Bemærkninger
Torben Moustgaard tlf. 51151058
sejler i kaos
2 års elever underviser Bemærkninger
Jens Christoffersen tlf.26170826
gitteogjens@outlook.dk
sejler i lene fri
Tirsdag
Ny elevhold 2017 underviser Bemærkninger
Svend Erik Bodi tlf.24641139
sbodi@outlook.dk
sejler i kaos
Ny elevhold 2017 underviser Bemærkninger
Jan Mynborg Tlf. 56167151  mobil.28707151
janmynborg@mail.dk
sejler i lene fri
Onsdag
Elever kap-/spilersejl. underviser Bemærkninger
Hans Jørgensen Tlf.24226304
hanshenrikj@hotmail.com
Sejler i Kaos
2 års elever underviser Bemærkninger
Jesper Mandrup Tlf.51842582
jesper@mandrup-keld.dk
Sejler i Lene Fri
Torsdag
Ny elevhold 2017 underviser Bemærkninger
Jan Mynborg Tlf. 56167151 mobil.28707151
janmynborg@mail.dk
Sejler i Kaos
2 års elever underviser Bemærkninger
Niels Peter Nielsen Tlf.42229347
formanden@kmskoege.dk
Sejler i Lene Fri
Sejlerskolen KjS 2017  
Formand Tlf./mobil Email.
Bent Knudsen 40787178 bent@dsrskoege.dk
Instruktører Man Tirs Ons Tors Fre Tlf./mobil Email.
Torben M X 51151058 torbenmoustgaard@hotmail.com
Jens Christoffersen X 26170826 gitteogjens@outlook.dk
Jan Mynborg X X 56167151/28707151 janmynborg@mail.dk
Svend Erik Bodi X 24641139 sbodi@outlook.dk
Hans Jørgensen X 24226304 hanshenrikj@hotmail.com
Jesper Mandrup X 51842582 jesper@mandrup-keld.dk
Niels Peter Nielsen X 42229347 formanden@kmskoege.dk ; nielsp1201@gmail.com
Reserve Instruktører Tlf./mobil Email.
Henrik  Pedersen x x 29629576 henrik.pedersen@postkasse.net
Bjarne Sommer x x x x 56141540/21282006 ete@sol.dk
Henrik Kastrup Witt x x x x henrikkastrup@gmail.com
Ida Andersen x x 23462790 Idaalevin@gmail.com
Kim Kjøng x x x x 25724355 Kim.kjoeng@hotmail.com 
Carsten Ewertsen x x x x 51418499/21316508 Carsten.ewertsen@live.dk